Ing. Adéla Vaňková

Realitní makléřka

Jmenuji se Adéla Vaňková a se svou rodinou žiji v Mohelnici v Olomouckém kraji. Považuji se za osobu společenskou a veselou.

Můj život je moje rodina a do té nejbližší patří můj manžel, tři děti a pes Bax. Mám ráda lidi, ráda si povídám a poslouchám příběhy.

Za svůj život jsem si vyzkoušela různé práce. V kavárnách v USA a Londýně, hlídání dětí ve Velké Británii. Zakotvila jsem v nadnárodní firmě v Mohelnici, na poslední pozici jako manager jedné části logistiky.

Po narození třetího dítka, jsem měla to štěstí pracovat po boku svého otce a jinak, než jsem kdy předtím zažila. Zjistila jsem, že čas hraje přesně tu roli, kterou mu dám a když dva dělají totéž, není to totéž.

Na základě této zkušenosti jsem hledala své uplatnění na místě, kde mohu pracovat na úkolech, které mi dávají smysl a kde budu pánem svého času. Sestra nastoupila u pobočky RE/MAX, a díky ní jsem tuto práci „objevila“. Mé životní nastavení je stejné jako hodnoty společnosti RE/MAX: vztahy, spolupráce, férovost a poctivost.

Mí předkové několikrát hledali to správné místo k životu a v mé rozvětvené rodině pořád někdo plánoval, stavěl, stěhoval se a boural. Emocemi nabité debaty o základech, střechách, pozemcích a sousedech byly všudypřítomné. A někteří se i na stará kolena stěhovali za svým snem a neobešlo se to bez problémů, chyb a zklamání, ale když už je vlak rozjetý, těžko se z něj vystupuje.

Vyrůstala jsem v době, kdy realitní makléři v naší zemi neexistovali. A kus z toho „nikomu nevěřit a spoléhat se jen na sebe“ v nás dodnes žije. Já například přesně vím, jak má určitá věc na konci vypadat. Ale pokud se na to vrhnu jen svými silami, mnohokrát se nestačím divit, že to není tak jednoduché, jak se na začátku zdálo a že se to během samotné akce komplikuje a já nevím, co s tím.

Dnes, pokud přesně nevím, jak má celá akce vypadat a zda na to mám síly a prostředky, pak hledám mezi osvědčenými firmami. Oslovím vždy více odborníků, jejich nabídky porovnám, stejně jako jejich chování a přístup a vyberu si toho pro mě nejlepšího.

Obor realitního makléře se stále kultivuje a standardizuje. A já pevně věřím, že se dožiju dne, kdy většina z nás bude mít svého doktora, zubaře, kadeřníka a realitního makléře.

Tím největším oceněním mé práce je Vaše doporučení!

Men at work
Men at work