Prodej Hotelu Mohelnice a Sportovního centra Olympia

Stav:
PRODEJ
Obec: Mohelnice
Lokalita:
Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
m2
Celková plocha cca 3.000
m2
Plocha pozemku 2.899

Vážení klienti,

hledáte-li komerční prostory k provozování hotelu, penzionu anebo jiného podnikatelského záměru, například domovu seniorů apod., pak mám pro vás jedinečnou nabídku. Soubor nemovitostí hotelu a sportovního centra v centru města Mohelnice. Mohelnice má necelých 10 000 obyvatel a je sídlem několika nadnárodních firem, zároveň je největším zaměstnavatelem v Olomouckém kraji. Zároveň je obklopena turisticky zajímavými místy díky nedalekému hradu Bouzov, zámku Úsov, Lošticím a tradičními tvarůžky, Litovelským Pomoravím, které láká jak cyklisty, tak vodáky.

Hotel Mohelnice se nachází pár kroků od náměstí Svobody. Tento objekt byl po dlouhé roky znám jako Penzion Residence, v současné době je provozován pod značkou Hotel Mohelnice. Hotel je v provozu od roku 2000 a byl rozšířen o zimní zahradu (2009), Sportovní centrum Olympia (2008) se 2 halami pro squash a halou pro badminton (2009) s horolezeckou stěnou (2010). Plocha penzionu a sportoviště o celkové výměře necelých 3 000 m2 je uzavřena společným dvorem s hlídaným parkovištěm.

Vlastní stavba má 3 nadzemní podlaží propojená schodištěm a výtahem a podlahová plocha činí 2 188 m2. Celková ubytovací kapacita je 44 lůžek a 8 přistýlek v 9 jednolůžkových pokojích v bezbariérové úpravě, 16 dvoulůžkových pokojích a apartmánu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a klimatizací. V přízemí se nachází recepce, jídelna, salónek s velkolepou zimní zahradou, vybavená kuchyně (konvektomat Convotherm atd.) a zázemí pro personál.

V 2. nadzemním podlaží se kromě ubytovacích prostor nachází školící místnost s vlastním kuchyňským a sociálním zázemím pro 30 osob. Společenské prostory penzionu jsou odvětrávány vzduchotechnikou. Agregáty jsou vkusně umístěny do venkovní zdi a na střechy budov.

Dvou-dráhová kuželna s vlastním sociálním zázemím a barem je umístěna v samostatné budově. Je oblíbenou volbou pro pořádání firemních večírků a uzavřených společenských akcí. Kapacita kuželny je kolem 40 osob. V přízemí budovy Sportovního centra Olympia se nachází vstupní hala, 2 haly na squash a WC. V mezipatře sestoupíte do haly na badminton s horolezeckou stěnou a boulder stěnou. Bouldering se provozuje pouze na nízkých stěnách, pod kterými jsou umístěny tlusté matrace, které tlumí pády lezců, takže zaboulderovat si můžete jít klidně sami – nepotřebujete jističe.

V 1. podlaží je sociální zázemí, sauna, technická a úklidová místnost. Obměna vzduchu v halách je zajištěna vzduchotechnikou. Vytápění všech budov je plynové a každá budova má svůj měřič. Ohřev budov je podpořen solárními panely umístěnými na střechách budov směřujících do vnitřního dvora. Počet a druhy skladovacích místností: sklad chemie, sklad inventáře, sklad zásob, sklad nápojů, technický sklad a místnost hrubé přípravy zeleniny.

Podrobnější informace najdete na stránkách současného provozovatele: https://www.hotelmohelnice.cz/. V současné chvíli probíhá zpracování PENB, do doby jeho vyhotovení, uvádím ze zákona třídu G. Nabízím Vám také možnost financování.

CENA SOUBORU NEMOVITOSTÍ – 29.800.000,-Kč