PRODEJ VÍCEÚČELOVÉ NEMOVITOSTI V MOHELNICI
 
 
 
 
 
 
Stav:
 
 
 
PRODEJ
 
 
 
 
 
Adresa:
 
 
 
ulice Sadová
 
 
 
 
 
Obec:
 
 
 
Mohelnice
 
 
 
 
 
 
 

m2
byt 229
nebyt 212
zahrada 1 392
ostatní 83
celkem 1 806
 
 
 
 
RODINNÝ DŮM m2
obývací pokoj 20,3
kuchyně 20,1
spíž 2,3
chodba 6,6
WC 2,2
pokoj 14,5
koupelna 6,0
pracovna 13,5
pokoj 13,6
pokoj 12,5
111,7
sklad v RD 23,2
134,9

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vážení klienti, hledáte-li prostory pro vlastní bydlení a zároveň pro podnikání, jste na správném místě.

Nabízím Vám ke koupi samostatně stojící zděný dům s velkým potenciálem pro možná využití.

Jedná se o cihlový rodinný dům, na který navazují velkorysé nebytové prostory.

Dům se nachází v obci Mohelnice a sousedí se skladovými prostory firmy obchodujícími se sportovními potřebami.

Dispozice obytné části je 5+kk. Dům je částečně vybaven, kuchyňská linka varnou deskou a myčkou a policemi v prostorné spíži. Nábytek v pracovně a obývacím pokoji je na míru vyrobený. V koupelně je sprchový kout, vana, WC je samostatné.

V této části budovy se nachází další 2 místnosti, ze kterých můžete stávající obytný prostor rozšířit, nebo vybudovat samostatnou bytovou jednotku 1+1 o velikosti 23 m2 s vlastním vchodem na venkovní verandu.

Dům je vytápěn kondenzačním plynovým kotlem, okna jsou plastová s dvojsklem, střešní krytina je původní eternitová.

Skladovací prostory o celkové výměře 211,72 m2 sestávají z 5 průchozích částí a 2 sklepních prostor. Tuto část můžete využít pro své podnikání, pronajmout, nebo někdy později prodat, pokud se Vaše plány změní. Do té doby budete mít své finance bezpečně investovány.

K domu náleží mírně svažitá zahrada o výměře 1.392 m2 se zahradním altánem s krbem, vyvýšenými záhony, dřevěným domkem pro děti a krásným výhledem na Praděd a vrcholy Jesenických hor.

Vjezd do dvora a zároveň příjezd k vstupním dveřím rodinného domu a rampě skladovacích prostor patří majiteli sousední nemovitosti. Jednalo se společné prostory, které byly rozděleny. Přístup k domu je z toho důvodu potřeba vyřešit zřízením vlastního vjezdu z obecní komunikace.

Budova se nachází 5 min chůzí od mohelnického náměstí, 2 min od základní školy a 3 min chůzí od městských sadů a přitom blízko R35 - spojnicí mezi Olomoucí a Mohelnicí - budoucí D35, která je v současných plánech české dálniční sítě tzv. severní páteřní trasou spojující Čechy a Moravu - více informací naleznete na webu ŘSD.

PENB - průkaz energetické náročnosti budovy je ve zpracování a jeho hodnota bude aktualizována po jeho předložení, proto je v této chvíli uváděna nejnižší třída "G".

Dům mohu doporučit všem zájemcům, kteří hledají prostory s velkým potenciálem pro možná využití. Od skloubení rodinného bydlení s prostory pro podnikání, případně pronájmem skladových prostor a získáním pravidelného příjmu do rodinného rozpočtu. Pokud hledáte dobrou investici, pak se nabízí možnost pronájmu celého prostoru, rodinného domu, bytové jednotky (23 m2 v obytné části budovy) a nebytových prostor.

Více informací Vám ráda sdělím osobně. Srdečně Vás zvu na prohlídku.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jednotka vhodná k financování hypotečním úvěrem.
 

 
 
 
 

Kontaktujte realitní makléřku

 
 

Ing. Adéla Vaňková

 
 
 
 
 
Adresa kanceláře
RE/MAX Elite Reality
Gen. Svobody 98/15
787 01 Šumperk
 
 
 
 
 
 
 
 
Adresa pobočky:
Adéla Vaňková
Staškova 169/69
789 85 Mohelnice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Napište mi!

 
*
 
*
 
 
 
*